BİZ KİMİZ ?

Ekİp

Eurotab, 260 kişilik birbirini tamamlayan ve yetkin bir ekip.

 
EUROTAB EKİBİ

YÖNETİM KURULU

 
EUROTAB EKİBİ   

BECERİLERİMİZ

Her biri çok değişik konularda uzmanlaşmış eksperlerden oluşan ekiplerimiz müşterilerimizin projelerine destek vermektedir :

formulation eurotab

FORMÜLASYON, BELİRLEYİCİ BİR ADIM      

Deneyimli bir AR-GE mühendis ve teknisyen ekibi sayesinde formüllerimiz,  hedeflenen performans seviyelerine ulaşırken aynı zamanda bozulmadan korunabilen daha uzun tüketilebilirlik süreleri sağlarlar. Yarının yenilikçi katı format çözümlerinin tasarlandığı yer de yine bu laboratuvarımızdır.

AMBALAJ BİRİMİ   

Ambalaj departmanı daha sonra hem birincil paketleme hem de tüketiciye sunulan paket açısından en iyi tasarımları oluşturur. Belirli bir marka vurgusuna mı ihtiyacınız var? Ambalaj departmanımız kutu, doypack, koli, tava, raf ve hatta dökme satış düzenekleri için en uygun çözümleri yaratır.

cellule packaging eurotab
production eurotab

ÜRETİM & KALİTE DEPARTMANI EKİPLERİMİZ  

Ürün tanımlandıktan sonra, üretim ekiplerimiz ve kalite departmanımız devreye girer. Makine parkımız haftanın 7 günü, günün 24 saati çalışır ve çok özel toz sıkıştırma becerilerine sahip uzman ekiplerimiz tarafından yönetilir. Bu uzmanlık çok hassas bir bilgi birikiminin sonucudur: üretiminden kullanımına kadar tabletin sağlamlık ve bütünlüğü hızlı ve tam çözünürlük özelliklerini etkilemeden sağlanmalıdır.

LOJİSTİK & MÜŞTERİ HİZMETLERİ    

Lojistik ve müşteri hizmetleri, ürünlerinizi zamanında teslim etmek için her türlü çabayı gösterir. Avrupa veya dünyanın tüm bölgelerine ihracat dahil, müşterilerimizin depolarına kadar tüm işlemleri üstleniyoruz.

logistique service clients eurotab
accompagnement ommercial marketing eurotab

SATIŞ & PAZARLAMA DESTEĞİ     

Proje süreci boyunca satış ve pazarlama ekipleri, iş ortaklarımıza projelerini tanımlama ve yönetme konusunda destek olur. Ürünlerinin geliştirilmesi sırasında ve ürün piyasaya sürüldükten sonra düzenli toplantılarla performans değerlendirmeleri yapılır.

DAHA FAZLA BİLGİ

BU İÇERİK SİZİ İLGİLENDİRİYOR

Meet Clément Delemarre, Powder worker !

"I make the powder before it is made into tablets."

daha fazla oku

Tesİslerİmİz

Deterjan, Dezenfeltanve Nem Tutucu üretim tesislerimizi keşfedin

daha fazla oku

Mesleğİmİz

Çevreye saygılı, herkesin hijyenine, sağlığına ve refahına katkıda bulunacak katı formatta...

daha fazla oku

Bulaşık makİnenİzden en İyİ yıkama ve parlatma performanslarını elde etmek İçİn neler yapmanız gerekİr ?

daha fazla oku