EUROTAB OPERATIONS

Ekİp

Eurotab Operations, Fransa'daki 2 üretim tesisinde, 185 kişilik birbirini tamamlayan ve yetkin bir ekip.

 
EUROTAB operations EKİBİ   

YÖNETİM KURULU

 
EUROTAB operations EKİBİ 

BECERİLERİMİZ

Her biri çok değişik konularda uzmanlaşmış eksperlerden oluşan ekiplerimiz müşterilerimizin projelerine destek vermektedir.

formulation eurotab

FORMÜLASYON, BELİRLEYİCİ BİR ADIM

Deneyimli bir AR-GE mühendis ve teknisyen ekibi sayesinde formüllerimiz, hedeflenen performans seviyelerine ulaşıken aynı zamanda bozulmadan korunabilen daha uzun tüketilebilirlik süreleri sağlarlar. Yarının yenilikçi katı format çözümlerinin tasarlandığı yer de yine bu laboratuvarımızdır.

AMBALAJ BİRİMİ 

Ambalaj departmanı daha sonra hem birincil paketleme hem de tüketiciye sunulan paket açısından en iyi tasarımları oluşturur. Belirli bir marka vurgusuna mı ihtiyacınız var? Ambalaj departmanımız kutu, doypack, koli, tava, raf ve hatta dökme satış düzenekleri için en uygun çözümleri yaratır.

cellule packaging eurotab

 

production eurotab

ÜRETİM & KALİTE DEPARTMANI EKİPLERİMİZ  

Ürün tanımlandıktan sonra, üretim ekiplerimiz ve kalite departmanımız devreye girer. Makine parkımız haftanın 7 günü, günün 24 saati çalışır ve çok özel toz sıkıştırma becerilerine sahip uzman ekiplerimiz tarafından yönetilir. Bu uzmanlık çok hassas bir bilgi birikiminin sonucudur: üretiminden kullanımına kadar tabletin sağlamlık ve bütünlüğü hızlı ve tam çözünürlük özelliklerini etkilemeden sağlanmalıdır.

LOJİSTİK & MÜŞTERİ HİZMETLERİ  

Lojistik ve müşteri hizmetleri, ürünlerinizi zamanında teslim etmek için her türlü çabayı gösterir. Avrupa veya dünyanın tüm bölgelerine ihracat dahil, müşterilerimizin depolarına kadar tüm işlemleri üstleniyoruz.

 

logistique service clients eurotab

accompagnement ommercial marketing eurotab

SATIŞ & PAZARLAMA DESTEĞİ    

Proje süreci boyunca satış ve pazarlama ekipleri, iş ortaklarımıza projelerini tanımlama ve yönetme konusunda destek olur. Ürünlerinin geliştirilmesi sırasında ve ürün piyasaya sürüldükten sonra düzenli toplantılarla performans değerlendirmeleri yapılır.

 
MESLEKLERİMİZİ KEŞFEDİN

ÇALIŞANLARIMIZ DİYOR Kİ:

  

 
RESİMLERLE EUROTAB

EKİPLERİMİZİ KEŞFEDİN


pop:ok