BİZ KİMİZ ?

Ekİp

Eurotab, 260 kişilik birbirini tamamlayan ve yetkin bir ekip.

 
EUROTAB EKİBİ 

BAŞKAN RÉGIS DESROCHES' TAN

photo régis desroches eurotab

"Başka bir yolu varsa neden tek kullanımlık plastik ambalajlarda su taşıyalım ?                  

260 Eurotab çalışanı, gerçekten farklı bir yolu olduğu ve böylece daha iyi bir geleceğe katkıda bulunabileceğimiz inancını paylaşıyor. Evet, küresel ısınmadan sorumlu CO2 ayak izini, doğada bulunan plastiği azaltmak, basit ama doğaya saygılı ürünler, atık suyu olmayan fabrikalar yaratmak mümkün, hatta heyecan verici diyebilirim. Tüm hijyen ve ev bakım ürünleri için %100 katı format, laboratuvarlarımızda olduğu gibi  gittikçe pazarlarda da bir gerçek haline gelmiştir.

Bu devrime tutkuyla katılıyoruz ve bundan gurur duyuyoruz. Araştırmacılarımızın ve son teknolojilere sahip tesislerimizin uzmanlığı sayesinde geleneksel katı formattaki ürünleri daha da geliştirebiliriz: bulaşık makinesi tabletleri, dezenfektanlar, nem tutucular ve şimdi çamaşır bakımı ile yüzey temizleyicileri alanlarında da inanılmaz yenilikler sunarak hijyen ve çevreye saygıyı bir bütün olarak gören duyarlı tüketicilerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliriz." 

 
EUROTAB EKİBİ

YÖNETİM KURULU

 
EUROTAB EKİBİ   

BECERİLERİMİZ

Her biri çok değişik konularda uzmanlaşmış eksperlerden oluşan ekiplerimiz müşterilerimizin projelerine destek vermektedir :

formulation eurotab

FORMÜLASYON, BELİRLEYİCİ BİR ADIM      

Deneyimli bir AR-GE mühendis ve teknisyen ekibi sayesinde formüllerimiz,  hedeflenen performans seviyelerine ulaşırken aynı zamanda bozulmadan korunabilen daha uzun tüketilebilirlik süreleri sağlarlar. Yarının yenilikçi katı format çözümlerinin tasarlandığı yer de yine bu laboratuvarımızdır.

AMBALAJ BİRİMİ   

Ambalaj departmanı daha sonra hem birincil paketleme hem de tüketiciye sunulan paket açısından en iyi tasarımları oluşturur. Belirli bir marka vurgusuna mı ihtiyacınız var? Ambalaj departmanımız kutu, doypack, koli, tava, raf ve hatta dökme satış düzenekleri için en uygun çözümleri yaratır.

cellule packaging eurotab
production eurotab

ÜRETİM & KALİTE DEPARTMANI EKİPLERİMİZ  

Ürün tanımlandıktan sonra, üretim ekiplerimiz ve kalite departmanımız devreye girer. Makine parkımız haftanın 7 günü, günün 24 saati çalışır ve çok özel toz sıkıştırma becerilerine sahip uzman ekiplerimiz tarafından yönetilir. Bu uzmanlık çok hassas bir bilgi birikiminin sonucudur: üretiminden kullanımına kadar tabletin sağlamlık ve bütünlüğü hızlı ve tam çözünürlük özelliklerini etkilemeden sağlanmalıdır.

LOJİSTİK & MÜŞTERİ HİZMETLERİ    

Lojistik ve müşteri hizmetleri, ürünlerinizi zamanında teslim etmek için her türlü çabayı gösterir. Avrupa veya dünyanın tüm bölgelerine ihracat dahil, müşterilerimizin depolarına kadar tüm işlemleri üstleniyoruz.

logistique service clients eurotab
accompagnement ommercial marketing eurotab

SATIŞ & PAZARLAMA DESTEĞİ     

Proje süreci boyunca satış ve pazarlama ekipleri, iş ortaklarımıza projelerini tanımlama ve yönetme konusunda destek olur. Ürünlerinin geliştirilmesi sırasında ve ürün piyasaya sürüldükten sonra düzenli toplantılarla performans değerlendirmeleri yapılır.