IK

Hat sorumlusu Laura Martİns'İn portresİnİ keşfedİn!

« Uygun tabletler üretmek için makinemin düzgün çalıştığından emin olmak. »

 
Çalışan görüşmesi 

Laura martins, Dezenfeksİyon Atölyesİ Hat Sorumlusu !

Görev tanımınız?

« Uygun tabletler üretmek için makinemin düzgün çalıştığından emin olmak. »


Eurotab'da kaç yıldır çalışıyorsunuz? Hangİ pozİsyonlarda?

« Saint-Rambert'teki Dezenfeksiyon biriminde 4 yıl çalıştım. Bir yıllığına geçici işçi sözleşmesiyle başladım, ardından Eurotab tarafından süresiz bir sözleşmeyle işe alındım. Saint-Just Saint-Rambert'teki Deterjan birimine iki kez destek olmak üzere yine hat sorumlusu olarak geldim. »

Tİpİk bİr gününüz nelerden oluşuyor ?

« Vardiya başlangıcında, günün üretimine ilişkin bilgileri öğrenmek için önceki ekiple ortak bir değerlendirme yaparak başlarım. Ardından hattın doğru ayarlarla düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol eder, çeşitli kontroller gerçekleştiririm. Üretim hattımın yönetimini A'dan Z'ye üstlenirim: malzeme ve ambalajların (kavanozlar, kapaklar vb.) tedariki, uygun bir üretim için düzenli ağırlık/sertlik kontrolleri, oluşabilecek herhangi bir arızanın onarımı gibi. Kavanozları kolileyen ve paletleri hazırlayan bir  operatörle ekip halinde çalışırız. »

 


Bu pozİsyon İçİn aranan nİtelİkler nelerdİr ? 

«Titizlik, özerklik, çalışkanlık, öngörü, organizasyon, takım ruhu, makinedeki sorunları hızlı bir şekilde giderebilmek ve kendimiz halledebilecek isek bakımı devreye sokmak zorunda kalmamak için becerikli olmak. »


Eurotab'ın nesİnİ sevİyorsunuz?

« Şirketimizin KOBİ tipi yapısını ve çalışanlar arasındaki güzel uyumu çok takdir ediyorum. 3 vardiyanın ekiplerinin aralarındaki bu uyum, karşılaşılan sorunların çok hızlı bir şekilde çözülmesini kolaylaştırıyor! “Eurotab'da bir birey olarak tanınmayı gerçekten takdir ediyorum! Daha önceki meslekî deneyimlerimde bulamadığım bu husus buraya geldiğimde beni çok etkiledi. Örneğin, hedefleri ve başarıları hatırlatan aylık toplantılarımızda tebrik edilmek, ekiplere "teşekkür ederim" denmesi takdire şayan. »

Günlük olarak motivasyonunuz nedİr? 

« Mesai arkadaşlarım ! Çalışma ortamı benim için çok önemlidir. Bu, işe keyifle gelmenin önemli nedenlerinden biridir. Ayrıca, yaptığım işi çok seviyorum. »


İşİnİzdekİ en büyük gururunuz nedİr?

« Bazen yeni başlayan üretim hattı operatörlerini eğitiyorum ve daha sonra iyi eğitimli oldukları söylendiğinde bununla gurur duyuyorum. Arızaları çözmeyi başardığımda, bunu tek başıma yapabildiğimde kendimle gerçekten gurur duyuyorum! Bir keresinde karmaşık bir sorunu çözmeyi başardım ve bakım teknisyeni bir arkadaşımdan övgü aldım. »

Daha kİşİsel olarak: hobİlerİnİz ve/veya özellİklerİnİz var mı?

« Okumaktan sinemaya kadar pek çok şeyi severim. Sinemaya çok sık giderim. Dans etmeyi de severim, eskiden salsa dansı  yapardım.
Fırsat buldukça seyahat etmeyi severim. İkinci Dünya Savaşı tarihiyle ilgili  tüm konulara yakından ilgiliyim. Bir gün Auschwitz'e gitmeyi çok isterim. »

 
eurotab haberleri

Lİnkedİn'de en son haberlerİmİzİ bulun!

Haberlerimizi, etkinliklerimizi ve iş tekliflerimizi kaçırmamak için Eurotab sayfasına gidin ve "Takip Et" butonuna tıklayın!

 
Görsellerle Eurotab

Dezenfeksiyon Atölyemizi görsellerle keşfedin


pop:ok