EUROTAB

2023 MUTLU YILLAR

 
2023 MUTLU YILLAR

2023’te birlikte sağlam bir geleceğe doğru!

 

Eurotab ile katı ürünlere yönelik fikirlerinizi her alanda yeşertin, çevreye etkinizi azaltın. 
2023’te birlikte sağlam bir geleceğe doğru!

Yeni yılınız kutlu olsun. Happy new year. Bonne année. Feliz año nuevo. Frohes neues Jahr. Ευτυχισμένο το νέο έτος. Gelukkig nieuwjaar. Chúc mừng Nǎm Mới. Feliz ano novo. Feliz año nuevo. Felice anno nuovo. 새해 복 많이 받으세요. Sikufisela unyaka omusha omuhle.

 
2023  MUTLU YILLAR

GÜVENİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER

 

"2022' de içinden geçmiş olduğumuz süreçler ve özellikle hammadde ve ambalaj maliyetlerindeki benzeri görülmemiş artışlar kelimenin tam anlamıyla  olağan dışıydı. 
 
Bu şartlar bizleri iş ortaklarımızla ortak çıkarlarımızı koruyabilmek adına her zamankinden daha fazla esnekliğe ve yaratıcılığa zorladı ve bunu birlikte başarabilmiş olmaktan gururluyuz!
 
Bu yeni yıl dileklerim vesilesiyle göstermiş olduğunuz katılımcılık ve işinize bağlılığınız için  sizlere tüm içtenliğimle teşekkür etmek istiyorum. 
 
Şirketimizin üstlendiği “katı formatta eko-design tablet konseptimizi daha da geliştirerek deterjan sektörünün çehresini değiştirmek ve bu yolla herkes için daha iyi sağlık ve hijyen kurallarına katkıda bulunmak” gibi büyük bir misyonu sizlerle birlikte başaracağız. 
 
2023 yılının size ve sevdiklerinize sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum. 

Régis DESROCHES, Başkan Eurotab.

BİZE ULAŞIN